• Naše úspechy

• SHOW CUP KOŠICE – náš prvý úspech na súťažnom podujatí

V soboru 9. februára Tanečná škola SHOW DS Košice zorganizovala už 6. ročník choreografickej súťaže SHOW CUP 2019 pre všetky tanečné štýly. Uskutočnila sa v Kunsthalle/Hale umenia. Stretli sa tu tanečníci rôznych vekových kategórií od troch rokov až po seniorov. Určená bola pre sólo tanečníkov, skupiny aj formácie.

Naši tanečníci sa predstavili so svojou choreografiou v kategórii „Open“ a získali BRONZOVÝ POHÁR za III. miesto. Súťažiacich hodnotila medzinárodná odborná porota, a tak ocenenie teší o to viac. Atmosféra na súťaži bola vynikajúca, spokojní boli nielen naši tanečníci, ale aj ich rodičia, ktorí si takto mohli spríjemniť víkendové popoludnie peknou kultúrnou udalosťou. Veríme, že v budúcnosti nám naše Tanečné štúdio ELBA pod vedením pani učiteľky Janetty Ružbarskej DiS. art. a Bc. Barbory Müller bude robiť stále väčšiu radosť. Ďakujeme, tanečníci naši!

• Súťaž

• Ocenenie v súťaži VYHRAJ LEGO

Spoločnosť MIRAD s. r. o. vo svojom virtuálnom časopise v novembri 2018 vyhlásila výtvarnú súťaž pod názvom VYHRAJ LEGO. Zúčastnili sa na nej aj naši žiaci z EP Važecká. Pekné jesenné šarkany, ktoré do súťaže poslali,  priniesli svoje ovocie.

Sofia Kollárová (9 rokov) získala ocenenie a hodnotné výtvarné darčeky. Víťazná práca bola uverejnená v 5. čísle časopisu Mirad.

Blahoželáme!

fotogaléria

Žali sme úspech na celoslovenskej súťaži

Získali sme diplom za činorodý prístup a tvorbu žiakov na celoslovenskej výtvarnej súťaži s medzinárodnou účasťou, Slovensko – krajina v srdci Európy.

Ocenená práca

Ema Gazdičová (EP Važecká)  v súťaži Rozprávočka moja naj, ktorú vyhlásila Galéria v Caraffovej väznici, PKO Prešov v kategórii ZŠ od 6 – 10 rokov získala 2. miesto! Blahoželáme!

• Výstava

• Výstava prác žiakov SZUŠ ELBA v ZOC MAX Prešov

Október 2016

V mesiaci október 2016 SZUŠ ELBA otvorila svoju výstavu žiackych prác v priestoroch zábavno-obchodného centra MAX Prešov. Uskutočnila ju v spolupráci so Súkromnou strednou odbornou školou ELBA. Návštevníci výstavy si mohli v priestoroch Detskej galérie na druhom poschodí prehliadnuť umelecké diela našich žiakov. Boli vytvorené rozmanitými výtvarnými technikami. Na propagačnom paneli sa návštevníci oboznámili aj s činnosťou ďalších škôl v pôsobnosti zriaďovateľa Ing. Emila Blichu.