Základné informácie

• O našej škole

•

Súkromná základná umelecká škola – ELBA je plnohodnotná základná umelecká škola, ktorá žiakom v popoludňajších hodinách poskytuje umeleckú výchovu a vzdelávanie podľa školského vzdelávacieho programu Radosť z pohľadu v štyroch odboroch – výtvarnom, tanečnom, hudobnom a literárno-dramatickom odbore pre žiakov základnej školy do veku 25 rokov a pre deti pred plnením povinnej školskej dochádzky. Vyučovanie sa realizuje v budove na Smetanovej ulici č. 2 a v jednotlivých elokovaných pracoviskách, ktoré sú spomenuté v časti Základné identifikačné údaje.

K silným stránkam školy patria:

• individuálny prístup k žiakom
        • kvalitné vzdelávanie v jednotlivých odboroch
        • úzka spolupráca s rodičmi a priateľmi školy
        • výborné materiálno-technické vybavenie

Krédom školy je: „Humánny prístup a kvalita flexibilného vzdelávania je základom úspešného uplatnenia absolventov“ a mali by dominovať v každodennom živote školy.

Tlačová správa SZUŠ ELBA.docx

Číslo účtu pre posielanie školného: SK96 1100 0000 0029 2187 0800

Do správy pre prijímateľa uvádzať meno a priezvisko dieťaťa a skratku odboru, ktorý navštevuje    (VO - výtvarný odbor, TO - tanečný odbor, HO - hudobný odbor, LDO - literárno-dramatický odbor)